Iba pre prihlásených odberateľov

Cenník elektroinštalácií – Bratislava a okolie

Rekonštrukcie bytov – rekonštrukcia zahŕňa práce potrebné pre nahradenie pôvodného vedenia novým, výmenu rozvodnice, rozbočovacích krabíc, opätovné zapojenie vypínačov, zásuviek a svietidiel, prerobenie rozvodnice podľa STN 33 2000 a zasadrovanie nových vodičov. V kalkulácii je započítaný aj materiál inštalácie a jeho jednotlivé súčasti s výnimkou koncových prvkov ako vypínače či zásuvky.

Ceny sú orientačné a závisia hlavne od náročnosti danej inštalácie, počtu okruhov a veľkosti bytu. Pri štandardných bytoch sú ceny nasledovné:

•    elektroinštalácia jednoizbový byt cca 900 Eur

•    elektroinštalácia dvojizbový byt cca 1200 Eur

•    elektroinštalácia trojizbový byt cca 1500 Eur

Cena sa presne vyčísli až po obhliadke bytu a dohodnutá cena bude finálna. Môže sa meniť iba pri dodatočných prácach nad rámec zmluvy.

Cena elektroinštalácií pre rodinné domy EUROLINE a PRODOM

Pre katalógové rodinné domy EUROLINE a PRODOM poskytneme ceny elektroinštalácie obratom na požiadanie. Stačí zaslať požiadavku na  office@evolutionsystems.sk alebo vyplniť formulár tu:

Rozpočet pre Vaše projekty vypracujeme bezplatne na základe vami dodaných podkladov.

elektronštalácie Bratislava a okolie     adresa: Evolution systems s.r.o., Košická 37, 821 08 Bratislava   e-mail: office@evolutionsystems.sk  tel.: +421 904 928 778